Milí rodiče,

na vaše děti čeká výlet na kozí farmu do Lozic.

Ve středu 9.10. pojedou Koťátka a Sluníčka, ve čtvrtek 10.10. Včeličky a Kuřátka.

Odjezd je autobusem v 7:30 od MŠ.

S sebou dejte dětem do batůžku:

• sušenku
  • pití se šroubovacím uzávěrem
  • sportovní oblečení
  • v případě špatného počasí pláštěnku

Komu se dělá v autobuse nevolno a dáváte dětem Kinedryl, tak to oznamte p. uč. ve třídě. Ráno dejte dětem prášek doma a na cestu zpátky zajistíme my.

Děkujeme!

Vážení rodiče,

na schůzce SRPŠ byl odsouhlasen příspěvek do Fondu SRPŠ ve výši 700,- Kč. Částku plaťte, prosím, na účet MŠ - 1085856389/0800, variabilní symbol 2019 a do poznámky uveďte jméno dítěte.

Na stejný účet můžete platit i částku za plavání (dle seznamu dětí, které budou jezdit - u tříd), ale variabilní symbol je 201901 - do poznámky opět jméno dítěte.

Děkujeme!

Vážení rodiče,

děkujeme, že jste se v tak hojném počtu zúčastnili našeho Pohádkového putování zámeckým parkem. Jsme rádi, že jste si slunečné odpoledne s dětmi užili a těšíme se na další společnou akci!

Pohádkový kolektiv MŠ Beruška

V letošním školním roce 2019-20 se děti schází ve třídě "Včeličky" a rozchází ve třídě "Koťátka".

Děkujeme za pochopení!